Nasz zespół
Imię i nazwisko:
Anna Bury
Funkcja w Instytucie:
Dyrektor
Wykształcenie i doświadczenie zawodowe:
Absolwentka Wydziału Finansów oraz Studium Psychologii i Pedagogiki Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W czasie studiów ukończyła program "English Track: Poland - Economy in Transition", prowadzony w języku angielskim. Następnie przebywała w Wirtschaftsuniversitaet w Wiedniu na rocznym stypendium, ufundowanym przez organizację CEEPUS.
Mówi płynnie po angielsku i niemiecku.
Swoje doświadczenie w zakresie obsługi klienta korporacyjnego, analizy kredytowej i analizy ryzyka zdobywała podczas staży w Banku Austria w Wiedniu oraz pracy w BRE Banku Hipotecznym SA. Od 2002 roku w instytucjach pozarządowych zarządza projektami społecznymi z programu Młodzież, Leonardo da Vinci oraz Europejskiego Funduszu Społecznego. Od czerwca 2005 roku do lutego 2008 roku pracowała jako konsultant, a następnie menedżer w firmie doradztwa dotacyjnego PNO Consultants.
Od 3 lat prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania projektami, pozyskiwania środków z programów pomocowych Unii Europejskiej, europejskich programów edukacyjnych oraz kluczowych aspektów w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Prowadzi zajęcia dla studentów Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie.
Powrót